NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Pooled hambad katki

mumka 07.02.2009 17:48
Kas Eestis on selliseid hambaravikliinikuid, kus üldise narkoosi mõju all tehakse korda kõik hambad?On see ülde võimalik?
Mõtlen seda, et hambad tehtaks korda ja kirurgiliselt neid ka korrigeeritaks sirgemaks?
Kommentaarid: [4]
mumka 07.02.2009 17:56
Kui tehakse, siis näiteks kus?
Mainin siis ka ära probleemi,miks mitte korrapäraselt hambaarsti juures käia ei saa-Mul on nende ees lihtsalt meeletu hirm!!!
Dr Marek Vink 12.02.2009 21:28
Üldnarkoosis reeglina ainult eemaldatakse hambaid ja vajadusel asetatakse ka täidiseid..
Kirurgiliselt pole võimalik hambaid sirgemaks korrigeerida.
Hambaid reastatakse ortodontilise raviga, mis võib kesta aastaid.
Ka proteesidega (kroonid/laminaadid) saab hambaid sirgemaks ritta modelleerida, kuid ka seda ei tehta ajamahuka töö ja mitmete visiitide tõttu üldnarkoosis..
ketukyyned 11.09.2009 17:28

0 kui palju maksab modelleerimine 18. a noorukile ????
**catii** 24.01.2011 11:52
Tere! Mul on sama mure. Ülemised tarkusehammbad on väljas ja alla tulnud vaid üks. Ülemine tarkusehammas on surunud ühe esihammba nn kihvaks. Tarkusehammbad on kõik terved kuid seevastu teised lõike ja esifassaadi hammbad katki. Kas narkoosiga ravi tuleb kõnealla?? kardan samuti meeletult valu. Ja kas on võimalik nn kihvhammas eemaldada ja uuega asendada n protees vms kuna breketitest ei ole huvitatud kuna need on nii pikaajalised :/

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster