NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Hambavahed. Sooviks hambaarsti spetsiaalselt kommenteerimist.

lovegyrl 05.02.2009 21:31

0 Ülahammaste vahel on hambavahed. Hamba arst pakkus mulle variandid 1 ) Kas täitsa hambavahed spetsiaalse ainega või panna breketid.
Ma ei oska valida. Kui näiteks lasta hambavahed täita kui kaua see kõik püsib ? Hammaste lihvimist ja hambavalgendust on ka pärast võimalik teha ?
Tahan Holliwoodi naeratust :)
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 07.02.2009 14:10
Täidismaterjaliga hambavahede sulgemine on kõige kiirem ja odavam lahendus. Ja põhimõtteliselt ka võimalik hammastelt eemaldada, kui esialgset olukorda tagasi soovib.. Ja meeles tasub pidada, et üksksi täidis pole igavene..

Ortodontiline ravi kestab tõenäoselt kuni paar aastat, mille järel saab veel retentsiooniaparaati mõned aastad kanda. Aga hambad jäävad täiesti puutumatuks ning seda varianti oleks mõistlik võimalusel eelistada.

Hollywoodi naeratuse tarvis tuleks hambaid lihvida ja valmistada neile kas laminaadid või keraamilised kroonid. Suhteliselt traumaatiline ja väga kallis protseduur, mille võib ka kaugemas tulevikus ette võtta, kui muud variandid läbi proovitud...

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster