NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Tarkusehammas

Lipsy 14.01.2009 11:31

0 Minu mure selline, et paar aastat tagasi opereeriti mul ülemine parempoolne tarkusehammas ära, kuna tarkusehambad ei kasva õieti, kasvavad nn. teiste hammaste suunas ja suruvad neid ettepoole. See opratsioon oli aga minu jaoks jube kogemus ja teist ülemist hammast pole ma lasknud välja tõmmata. Kas on võimalik, et see lõpetab mingi aeg kasvu ja ma ei peagi teda laskma välja tõmmata või pean ma siiski selle jubeda asja jälle läbi elama? Tänan!
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 16.01.2009 16:43
Selline viltu kasvav lõikumata tarkusehammas võib aastaid suus olla ilma põletikunähtusid põhjustamata. Kuid samas võivad valu ja turse tekkida põletiku ägenedes millal tahes ajahetkel, kui organismi vastupanuvõime langeb. Näiteks jõululaupäeva õhtul surnuaial külmetades või Aafrika safariretkel.. Ja arvata võib, et siis abi saamine võib keeruline olla. Seepärast oleks mõistlik koledad protseduurid rahulikes oludes ära teha..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster