NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Imelik nähtus minujaoks

TRaimet 11.01.2009 18:02

0 eks pean nüüd 3korda üle õla sülitama,aga õnneks on mul head hambad,millega võin täitsa rahul olla.Aga mõni aeg tagasi panin tähele et mul on alumises reas äärmistel paaril hambal täpselt igemepiiril nagu oleks pealmine hambaglasuur maas,keegi seda muidugi peale minu ei näe ja kui ma sinna küünega vajutasin oli valus..selline nagu närvivalu...aga muidu see mulle muret ei tee..Kui ei torgi ei valuta,ja see on ainult 3-4jal hambal nii! Kas on see juurepõletik,või harjan ma liiga tugevalt(aga harjates ei tunne valu miskipärast) hambaarsti käisin viimatu pool aastat tagasi,siis oli mul ka juba see,aga arst kiitis mu hambaid ja ei öelnud et midagi valesti oleks...siiani pole ühtegi auku ka ..
Kommentaarid: [2]
Dr Marek Vink 16.01.2009 16:31
Tõenäoselt tegemist liigtugeva harjamise tagajärjel tekkinud hambakaelte defektidega.
Tasuks siis pehmma harjaga õrnemalt ja vähem harjata või muretseda elektriline hambahari..
TRaimet 19.01.2009 10:54

0 Nujah,aga ma pesen selle blend a medi harjaga millel on need kummist nagad igemete jaoks,aga proovin siis seda elektrilist :)

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster