NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Hambaemail õhuke!

esteetik 04.01.2009 15:37
Tere!Mul on selline mure,et esihammastel on hambaemail hästi õhuke ja kohati hakkavad killud välja tulema.Mida peaksin tegema,et hambaemaili tugevdada?Kas peaksin pöörduma arsti poole või oleks kasu mingist spetsiaalsest hambapastast?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 05.01.2009 22:25
Nagu iga patoloogia puhul, tuleks välja selgitada ja kõrvaldada selle põhjused..

Kirjelduse põhjal võiks kahtlustada erosioonikahjustust. Ehk siis happe (söövituse) tagajärjel pehmnenud ja seetõttu kiiresti kuluvat haprat hambavaapa. Tavaliselt on viga hammastele kahjulikes toitumisharjumustes: näiteks sidruni imemine vms..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster