NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Hammaste tundlikkus

triinuki 05.12.2008 22:42
Tere, plaan on laservalgendada hambad Biolases. Tean, et garantiid, et hambad tõesti märgatavalt valgemaks lähevad, ei anta. Aga väidate, et see protseduur on kahjutu ja ei tee hambaid püsivalt tundlikuks - kas siis seda garanteerite? Küsin,s est olen kuulnud, et inimestel ei ole hammaste tundlikkus pärast seda protseduuri 24h jooksul möödunud. Olen murelik, sest raha rahaks, aga hambaid rikkuda ei tahaks... Ette tänades!
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 10.12.2008 18:17
Valgendusprotseduuri järel ei ole 2 ööpäeva möödudes elektronmikroskoobi alla näha hamba kõvakoe pinnal muutusi võrreldes valgenduse-eelse pildiga.. Selle põhjal saab väita, et valgendusprotseduur ei riku hambavaapa..

Üksikud valgendusprotseduurile järgnenud pikaaegsed tundlikkusenähud on olnud põhjustatud sellest, et patsiendid on kasutanud enne ja/või pärast laservalgendusprotseduuri hammaste eest hoolitsemiseks 'valgendavaid' või abrasiivseid hambapastasid.. Krooniline 'valgendavate' hambapastade kasutamine võib kahjustada hambakõvakudesid ja põhjustada pikaaegseid tundlikkusnähtusid. Ka liigkõva hambaharjamine happeliste toidukordade järel põhjustab tundlikkust..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster