NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

valgendamine

jullietta 02.12.2008 22:15
Tere, nimelt on mul loomulikult päris kollakad hambad, ning käisin ka aasta tagasi hambaid valgendamas, kuid erinevus oli väga minimaalne. Olen lugenud, et kui teist koda protseduri korrata on tulemus kindlasti märksa silmnähtavam. Kas see vastab tõele või on see järjekordne rahateenimisnipp. Kuna olen kaalunud selle kuu jooksul uuesti valgendamas käia, ja peale valgendamist pole mu hambad tundlikuks muutunud, seega ehk tasub proovida, et saan omale säravvalge naeratuse?
Kommentaarid: [4]
Dr Marek Vink 10.12.2008 18:04
Empiiriline kogemus kinnitab, et korduvvalgendus annab parema tulemuse.. Aga inimesed ja hambamaterjali värvimuutuse põhjused on väga individuaalsed ning sellest tulenevalt valgendustulemuste ennustamine keeruline..
Cici 11.01.2009 22:39
kas on vöimalik mingite koduste vahenditega hammbaid valgemaks muuta.paljud kasutavad söögisoodat..aga maitse on ju kindlasti vastik..
katz115 25.02.2009 16:34
Tere! mul olid aasta tagasi päris valged hambad aga siis juhtus mul esihambaga õnnetus ja pool hammast läinud, käisin loomulikult arstil jne. nende arust sai see korda. mingi kuu peale seda tuli mul sinna põletik sisse(pool hambanärvi oli veel sisse jäetud vms) aga ühesõnaga olid mul pidevad valud ja hambaid pesta ka ei saanud.nüüd tänaseks on kõik korras aga hambad päris kollased. ja nüüd selline küsimus et, kas lihtsalt tavalise hambapastaga pesemine muudab hambad vaikselt valgemaks tagasi? või pean ma mõnele muule varjandile mõtlema?
keiri 05.09.2009 18:01

0 Tere, kas hammaste valgendamist peab järjepidevalt tegema, või piisab ühest korrast?. Kui palju selline protseduur maksta võib?

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster