NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

hambavahe ja ülesehitatud hammas

anneli18 12.11.2008 11:16
tere. küsimus siis selline: kunagi ehitati esimene hammas yles, kuna lapsena murdus ära, kuid hambavahe jäi hästi suur esihammaste vahele ja klubides käia ei saa sest seal on see sinine valgus vahest (mis paneb valged asjad helendama) kuid ylesehitatud hammas ei helenda ja siis jääb mulje et polegi seal hammast.
nii nyyd tahaksingi teada et kui hammas ylesehitatud kas siis saab breketeid panna või võib see hammas ära murduda, ja kas on võimalik ylesehitatud hammas mingi asjaga katta et see kah helendaks?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 12.11.2008 21:45
Tänapäevased keraamilised materjalid käituvad 'diskovalguses' nagu looduslikud hambad.. Aga kui on plaan breketitega ortodontiline ravikuur läbi teha, siis on seda mõistlik teha täidismaterjalist ülesehitatud hambaga, sest keraamika külge on raske breketit kinnitada..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster