NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

breketitega tekitatud kahju hamastele!

mannukas20 11.11.2008 14:07

0 tere!
mure selles et kusagil 3-4 a tagasi pandi mulle breketid. Ja kuna ma rasedaks jäin ei saanud nad operatsiooni teha mul oli vaja ala loualuu ettepoole tuua. ja nüüd tahaks breketitest vabaneda ja on kahel esimesel hambal nagu rooste plekid kas on voimalik neid korda saada ja on ka igemepoletik. ui jah siis mida teha ja kaua see aega votab? Tänan
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 12.11.2008 21:36
Pruunikad plekid hambal on tõenäoliselt põhjustatud breketiliimist ja kergesti hambapinnalt puhastatavad..
Igemepõletikku põhjustavad igemevaos pesitsevad mikroobid, millest saab lahti adekvaatse suuhügieeniga.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster