NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

hambaklambrid

lill 23.10.2008 14:16
Tere,mul siuke küsimus et mul ei ole veel tarkusehambad välja tulnud ja kui ma nüüd panen preketid ja kas on võimalik et tarkuse hammaste kasvades võivad hambad viltu kasvada.Ise soovin preketid panna just hambavahede pärast.
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 23.10.2008 19:48
Tänapäeval lasevad ortodondid tarkusehambad reeglina enne ortodontilise ravi alustamist eemaldada, sest kaarele halvasti mahtuvad tarkusehambad kipuvad ülejäänud hambaid ruumipuuduse tõttu keskjoonele 'kuhja' suruma...
Kui hammastel vahed sees, siis seda muret nagu poleks. Kui tarkusehambad veel lõikumata, siis saab need vajadusel eemaldada ka tulevikus, kui need suhu lõikuma hakkavad..


Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster