NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Hammaste valgendamine

leppik 22.09.2008 09:14
Tere,
Mul on plaanis hambaid valgedada Crest White Strips-dega. Muidu on mul habad väga korras olnud, aga kunagi 5 a tagasi pandi mul esihambale mingi klasuurkiht (tõesti ei mäleta, mis see täpsemalt oli, aga tehti vist mingi happega), kuna lapsena kui hambad vahetusid sai esihammas mingi trauma ja ei tahtnud korralikult kasvada ja hamaba keskele tekkis väike kollakas ja valge triip, see klasuurkiht hajutas seda viga.. Nii mul nüüd tekkiski küsimus, kas see hammas nüüd allub valgendamisele..
Kommentaarid: [2]
leppik 22.09.2008 09:15
ja veel üks küsimus, et kas tasub enne valgendamist hambakattu eemaldama minna hambaarsti juurde:)
Dr Marek Vink 05.10.2008 18:13
Tõenäoselt kaeti hamba kõvakoe defekt täidismaterjaliga, mis üldiselt valgendusele ei allu. Aga väikse täidise puhul pole see probleemiks, sest moodsad täidismaterjalid proovivad imiteerida (ka valgendatava)hamba alusvärvi..

Hambakattu tasub ikka aeg-ajalt profesionaalil lasta puhastada. Ja eriti enne valgendamist, sest katukiht (ja ka sülje orgaanilised osad) takistavad hamba valgendumist..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster