NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Hamba plaadid.

Kaks 03.09.2008 22:30
Tere. Tahaksin küsida hamba plaadi kohta. Minul on hambad nii, et pole ühtegi vahet, aga ükshammas on teistest üleval pool, see on nn "koerahammas". Tahtsin teada, et huvitav, kas plaadiga saab seda parandada? Ja kui ma paneksin plaadi, siis ta laiendaks mu lõualuud ja kas väljaspool on ka näha, et lõualuud on laiendatud. Võibolla natukene rumal küsimus, aga ma tõesti ei tea. Ja kui ma plaadi panen, kas hambad lähevad ette poole ka ja et naeratus on teistsugune, või ta lihtsalt viib mu hamba õigesse kohta, ja suurt muutust pole näha, kui ainult seda et hammas on õiges kohas ?! Tegelikult see pole võimalik, et midagi pole näha, kuna tal pole mitte kuhugile minna.. Aga ikkagi sooviksin vastust :)
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 09.09.2008 13:10
Ortodontilise plaadiga sellisest ruumipuudusest jagu ei saa. Tasub minna ortodonti konsultatsioonile, kes koostab raviplaani. Ruumipuuduse lahendamiseks tuleb kas hambakaart laiendada, või mõni hammas eemaldada. Ja kaare tasandamiseks vajaliku juurte asendi muutmiseks saab kasutada ainult breketeid..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster