NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

mureeee:(

kadi3 28.08.2008 23:14
mul on esihammas teistest tunduvalt heledam.seda parandati kunagi ja pärast seda läkski tumedamaks. ka on seal väikesed mõrad. mulle öeldi, et Kõige pikaajalisem ja kindlam lahendus sellisele hambale on tihvtköntpanuse ja krooni tegemin. aga see on liiga kallis. kas ei saaks seda kuidagi lihtsalt valgendada??
Kommentaarid: [2]
kadi3 28.08.2008 23:15
Sorry. Tumedam, mitte heledam :S
Dr Marek Vink 09.09.2008 13:01
Värvimuutust põhjustab ebaadekvaatselt läbi viidud juureraviprotseduur. Seega on tõenäoline, et alustada tuleb juure ümberravimisest. Selle järel kanalisse asetatud fiiberposti najale saab tõenäoliselt ka täidismaterjalist ajutise odavama lahendusena hamba modelleerida. Aga tulevikus (mõne aasta pärast), kui materiaalne olukord paraneb, siis võib ka esteetiliste vastupidavate keraamiliste kroonide peale mõelda.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster