NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Küsimus hambavahede kohta.

margitmägi 18.08.2008 09:46
Tere,
Mul on loomulikult väga väikesed hambad ja seega suured hambavahed esihammastel. Umbes 6 a tagasi käisin Tõnismäe polikliinikus arsti juures kes soovitas breketite asemel lasta hambavahed lihtsalt ära täita, kuna muidu oleks pidanud protsess väga kaua aega võtma, kuna hambuvus ilusti paigas ja mudiki probleeme oleks tekinud. Nüüd kui olen juba mitmeid kordi lasknud täidetud vahesid vahetada tahaks miskit jäädavamat ja ka ilusamat silmale. Kas praegu 20 eluaastas oleks mõtekas breketeid panna või lasta hambad nö. pealtpoolt ära plaatida? Oskate ehk vähekene selgust tuua?
Ette tänades.
Kommentaarid: [2]
Dr Marek Vink 28.08.2008 19:09
Püsivam lahendus oleks hambad kroonida või katta laminaatidega. See eeldab hammaste kõvakoe prepareerimist..

Ortodondi vastuvõtul konsulteerimas võib käia, aga on vähetõenäoline, et õiges hambumuses hambakaarte läbimõõtu saab niipalju vähendada, et lõualuu suhtes liigväiksed hambad külgepidi kontakti saaks. Ja väikeste hammaste puhul on ka kroonide kõrgus reeglina ebaproportsioonis. Nii et tõenäoliselt tuleks need ikkagi kroonida...
Hellu101 25.10.2008 19:20

0 kui hamba klambreid panna siis oleks valus ka
Ja kas viljandis saab ka.
Suured tänud.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster