NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

värvi muutnud esihammas

MiMmMu 30.07.2008 11:00
Tere,
Minu üks esihammastest on surnud, kuna see kukkudes murdus poolenisti ära. Nüüd on sinna üles ehitatud uus ajutine hammas, sest krooni nad sinna veel ei pannud. See ajutine hammas on nüüd värvi muutnud ja halliks läinud, minu vana hammas, mida veidi näha on on veel tumedamaks läinud. Olen käinud ka arsti juures ning küsinud mida saaks selle heaks teha, arst on aga öelnud et ajapikku kõik sellised hambad muudavadki värvi ja ta ei saa selle jaoks midagi erilist teha, ta kandis hambale ainult uue kihi, mis alguses valgena püsis kuid hiljem taas halliks tõmbus. Minu küsimus on, et kas see on tõsi et ajapikku minu vana hammas ja ka ülesehitatud hammas muudavadki värvi ja ma ei saa sinna midagi parata või saab seda siiski muuta?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 07.08.2008 22:23
Adekvaatselt läbi viidud juureraviprotseduuri korral ei muuda trauma tagajärjel surnud hammas värvi.

Juba värvi muutnud hammast õnnestub mõnikord adekvaatse juureraviprotseduuri järel valgendada...

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster