NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Palun abi.

BringItBack 25.07.2008 01:32
Nimelt mul on üks probleem esi hammastega.
Et nagu üks esi hammas on teise hambapeale nagu läinud.Õõm,mai oska seletada tegelikult.Nagu kaks esimest hammast kohe.Et kui naeratan siis on näha,et üks hammas on teise hambapeale nagu äärega kasvanud või kuidagi läinud.See nagu lapsest saati juba.
Kas seda on võimalik kuidagi parandada?Kas breketid on ainuke välja pääs või saab seda kuidagi ravida või midagi teha?
Mind see alati häirib üldse naeratada ei saa kuna piltidel ja igalpool jääb need 2 esi hammast koledalt:S
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 28.07.2008 21:17
Tuleks minna ortodontile konsultatsioonile, kes selgitab võimalikke erinevaid raviskeeme.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster