NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Lapse hambad

cathy27 30.06.2008 14:42
Tere!
Mu 5-aastasel tütrel lõikus uus alumine lõikehammas loksuva piimahamba taha. Lisaks sellele, et uus hammas vales kohas lõikus, on ta ka kergelt viltu.. Kas peale piimahamba väljatõmbamist võib uus hammas ise õigesse kohta ajapikku kasvada või on seda rumal loota? Millest üldse selline asi tekib, et piimahammas ei tule õigel ajal ise välja ja seetõttu uus hammas vales kohas lõikub?
Suur tänu vastuse eest!
Kati
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 08.07.2008 16:23
Kirjeldatud olukord on suhteliselt tavaline. Jäävhambad on kohe õige suurusega (ehk siis suuremaks ei kasva), aga lõualuu on veel väike. Lõualuu läbimõõdu kasvades ning keele ja huule surve tulemusel reastuvad sellised hambad mõne aasta jooksul enamasti ilusti hambakaarele. Aga loksuva piimahamba võiks kodus näiteks hambaniidi abil välja sikutada..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster