NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

igemed

youknowthat 23.06.2008 12:28
Mul on suht punased igemed ja ma tean miks. Ma ei ole siiani väga suure tähelepanuga suhtunud hambapesusse ja mul on igemepõletik. Nädal aega tagasi avastasin, et alumistel hammastel ige on natukene tursunud ja natuke ühelt poolt hamba küljest lahti tulnud. Hambad muidu ei loksu õnneks. Kas see igemetükk jääbki sinna kuni teiseltpoolt ka lahti tuleb? Kas ma peaksin hambaarsti juurde minema ja kas seda annab parandada? Ma ei taha, et mul hambad välja kukkusid, ma olen alles 17. Nüüd kui ma olen nädal aega VÄGa korralikult pesnud hambaid, siis nüüd on punetus väiksemaks läinud, niiet see turse ei peaks edasi minema`?
Kommentaarid: [3]
Margit26 28.06.2008 01:02
Mul on juba poolteist aastat igemed nii tursunud. Kas võtad rasedusvastaseid tablette? MIne kindlasti arsti juurde, mu leevendas asja hambakivi eemaldus ja õiged pesemisvõtted, Corsodül suuloputaja, hambaniit jms.
Margit26 28.06.2008 01:02
Mul on juba poolteist aastat igemed nii tursunud. Kas võtad rasedusvastaseid tablette? MIne kindlasti arsti juurde, mu leevendas asja hambakivi eemaldus ja õiged pesemisvõtted, Corsodül suuloputaja, hambaniit jms.
youknowthat 05.07.2008 01:06
Ei, ma ei võta rasedusevastaseid tablette. Lähen hambaarsti juurde, aga alles augustis sain. Nüüd täieg a korralikult hambaniidiga teen, pesen hambaid ja mingi suuvesi ka. Ma loodan, et läheb paremaks. Muidu tegelt mul alles mais puhastati hambaid....

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster