NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

suuhügieen

kikku 18.06.2008 13:23
Tere
Olen tüdruk kes peseb habaid hommikul ja õhtul.
Kuid mul on selline mure et kui ma hommikul üles ärkan ,siis tuleb mul suust ebameeldiv lõhn.Miks mul niiviisi hommikul suu niiöelda "haiseb".

Kas selle vastu annaks midagi ära teha?
Loodan et aitate mind

ette tänades
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 08.07.2008 16:08
Öösiti on süljeeritus pea olematu ja sellega seoses ka loomulik suu isepuhastumine vähene. Selle tagajärjel kasvab suus bakterite hulk, mis ongi tavalisim halva hingeõhu põhjustaja.

Selle vastu aitab õhtune väga hea suuhügieen, mis eeldab kindlasti hambavahede puhastamist sobiliku abivahendiga ja mõnikord ka keelepealse katu puhastamist..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster