NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Suur valu pärast hamba eemaldust

mari1 31.05.2008 22:07
Tere,
Käisin 5päeva tagasi hambaarsti juures purihammast välja tõmbamas.Sellest ajast peale on meeletu valu lõualuus või ma ei saa arugi kus ja mis kõige hullem- tuimestusest on pool keelt veel "surnud".Olen lugenud, et tegemist vist närvikahjustusega ja ei pruugigi mõnel üle minna. Lähen küll arstile tagasi, aga vaevalt seal miskit muutub.Olen täielikus ahastuses siin. P.S. söön siin mingit rohtu ka Arcoxia 120mg
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 03.06.2008 23:05

Selliste ägedate nähtudega tuleb koheselt hambaarsti esmaabi vastuvõtule pöörduda, kes selgitaks välja valu põhjuse. Ja tõenäoliselt väljastba ka antibiootikumi tabletikuuri retsepti..

Arcoxia peaks olema tugev pikajalise toimega tänapäevane valuvaigisti.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster