NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

tarkusehambad

solly 27.05.2008 17:22
mure selline et hakkasid kasvama tarkusehambad ja üks pressib taga nii julmalt et eespoolse hamba on lükanud nii kõveraks ja tarkusehammas ise on nii taga et koguaeg jääb nahk vahele,mis peaksin tegema,kas need hambad peaks välja võtma.
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 27.05.2008 20:13
Lõualuu ei kasva tänapäevaste toitumisharjumuste juures enam piisavalt suureks, mistõttu tarkusehambad on muutunud enamusele inimestest rudimendiks.

Kuna hambad korralikult kaarele ei mahu, siis ei ole neid võimalik puhastada. Hambal ja igemetaskus pesitsevad patoloogilised mikroobid põhjustavad kroonilise krooniümbrisepõletiku, mis aeg-ajalt ägeneb ning mille põletikunähtusid inimesed tarkusehamba "kasvamiseks" nimetavad..


Hambakaarele mittemahtuvad tarkusehambad tuleb eemaldada.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster