NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Kroonid vaja panna!

hellan 21.05.2008 10:04
Neljal esihambal korduvalt plomme vahetatud ja pole enam kuhugi plommi kinnitada.Hambaarst ütles,et tuleb kroonid panna.Olen kuulnud,et kroonid kestavad mitte eriti kaua,aga kas on ka midagi eluaegsemat,vöi mingi muu moodus.Mul teised hambad ka tumedad ja suht lagunenud(juurekaariesed ja mud jamad).Pidevast hambaarsti juures käimisest tüdinenud,kuna loodus "kinkinud"nörgad hambad,a lapsed ka oma töö teinud.Natsa noor olen,et proteesid panna,kuigi tahaks.
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 21.05.2008 22:37
Proteetiline lahendus kroonide näol on püsiv ja esteetiline. Vähene vanus ei saa olla takistuseks, sest vajadusel valmistakse kroone ka lastele.

Hambakaaries on käitumishaigus. Rasedus ega rinnaga toitmine hambaid ei lõhu.


Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster