NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

hammaste valgendamine geeliga

esss 20.05.2008 16:22
MIda kujutab endast hammaste valgendamine geeli abil ja kui kaua see aega võtab? Olen kuulnud, et geel peab hammastel kuni nädala olema. Kas tõesti nii kaua? arvasin, et see on umbes tunni aja protseduur. Lisaks tahaksin teada, et kui ma olen 21.aastane, kas seda tehakse mulle.
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 21.05.2008 22:29
Hammaste valgendamiseks kasutatakse vesinikperoksiidi-sisaldavat geeli. Hambaravivastuvõtul läbiviidava protseduuri korral saab (näiteks laseri kaasabil) hakkama tunni jooksul. Koduse valgenduse puhul asetatakse geel hammastele kape abil. Sõltuvalt tootest tuleb seda suus kuni nädala jooksul hoida kas iga päev mõne tunni jooksul või terve öö magades.
Alaealistel ei peaks valgendusprotseduuri ilma meditsiiniliste näidustusteta tegema.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster