NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Esihammaste vahe

myrts 08.05.2008 21:46
Tere,
mind on noorest peale häirinud mu esihammaste vahe. Tunduvad olema ka vähe suuremad kui teised hambad ning natuke väljapoole. Mis võiks olla sellele probleemile lahendus kui breketitest pole huvitatud ?
Kommentaarid: [2]
myrts 08.05.2008 21:47
väljapoole all mõtlesin natuke kaldus kõrvalhammaste poole *
Dr Marek Vink 13.05.2008 17:44
Probleemi lahendamine eeldab põhjuse väljaselgitamist ja kõrvaldamist. Kui selleks on näiteks "kõrge" huulekida kinnitus, siis tuleks see kirurgiliselt eemaldada.

Hammaste (juurte) asendi häire ravimine esteetiliselt hea lõpptulemuse saamiseks eeldab ikkagi ka ortodontilist ravi. Seega pole breketitest tõenäoliselt pääsu..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster