NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Milline Hambapasta?

Jaanika05 04.05.2008 13:19
Tere, mul tekkis selline küsimus, et milline poes müüdav hambapasta on kõige tõhusam hammaste puhastamisel ja nende valgemaks muutumisel?
Kas need sinise või rohelise värvusega pastad on paremad, kui valge värvusega?
või mis firma hambapastat teie soovitaksite?

Tervitades Jaanika.
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 07.05.2008 17:55
Soovitan kasutada kõige tavalisemat tuntud ja turvalist hambapastat. Ükski Tervishoiuameti loa saanud hambapasta ei ole teistest tunduvalt parem.. Hambapastast tähtsmaks tuleb pidada hammaste mehhaanilist puhastamist.

Hoopis ettevaatlik tuleb olla nn valgendavate pastadega. Nende kasutamine võib olla hammaste tervisele kahjulik. Suurenenud tundlikkus ja kroonilise söövitusega kaasnev kiire patoloogilne kõvakoe kulumine on päris sagedased tüsistused. Hammaste valgendamiseks piisavas koguses reagenti pole käsimüügi pastasse võimalik sünteesida, seega ei tasu neist loota ka valgendavat tulemust.


Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster