NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Apteegi hambavalgendid

Joosu 21.04.2008 20:53
Olen kuulnud, et apteekides müüdavad hambavalgendid on hammastele kahjulikud, kas see on tõsi, või on need siiski tõhusad ja tasuvad kasutamist?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 01.05.2008 08:54
Apteegi käsimüügis olevad vahendid on vähetõhusad ja mõned ka otseselt kahjulikud. Selliste vahendite kroonilisel kasutamisel muutuvad hambad väga tundlikuks ja halvemal juhul kahjustub hambavaap söövituse põhjustatud patoloogilise kulumise tagajärjel pöördumatult..

Kõige ohutum ja tõhusam hammaste valgendamise viis on professionaali kontrolli all läbiviidav võimalikult lühiaegse keemilise reagendi ja hamba kõvakoe kontaktajaga laservalgendus..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster