NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

keeleneet ja hambad

krissukas110 17.04.2008 16:48

0 Olen kuulnud et keeleneet lõhub hambaid ja on üldse hammastele kahjulik..on see siis tõsi ?
Kommentaarid: [1]
roosiõis 24.04.2008 19:20

0 Mina tegin ka endale keeleneedi. Kuigi kõik rräkisid, et see kahjustab tõesti nii hambaid kui ka tekitab igasuguseid haigusi. Keeles olev auk kogub endasse rohkem baktereid ja pisikuid ja haigused on kergemad tekkima.
Ja hambaid lagundab see kindlasti. Kui ikka rauakolakas kogu aeg vastu hambaid käib, siis küll sul need tükid ka hakkavad välja kukkuma..
Mina võtsin oma keeleneedi hiljuti ära ja ei kahetse absoluutselt. Keeleneet on rohkem eputamise asi ja ega see poistele ka erilist tähelepanu tglt avalda.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster