NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

mida teha

sunnshine 21.03.2008 13:58
mida teha, kui mul oleks hädasti breketeid vaja, pidin need panema kuid loobusin ravist poolepealt, kuna mul on nagu foobia nende vastu, kui mul need suus on..mul oli suu laes kaar ja ma lihtsalt ei suutnud sellega olla ja lihtsalt kuidagi võtsin selle ise ära ja ei suuda mõelda mis siis veel on kui mul on breketid..mul oli hammas igemesse kasvanud valesti ja oleksin saanud breketid tasuta, mul tõmmati hammas välja ja tiriti see hammas mis valesti kasvas natuke välja, tean et olen loll et ravi pooleni jätsin, kuid ma ei suudaks seda tunnet uuesti üle elada, et midagi aint kiskus ja kiskus suus ja oli suus ees ..mul on selle ees suur kartus kohe..olen sellepärast väga kurb ja ma ei tea mida teha kas breketite asemel muud võimalust ei ole ?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 25.03.2008 18:13
Eks tuleb oma probleemist ortodondile rääkida. Tõenäoliselt breketitele alternatiivi pole.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster