NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Taanduvad igemed ja ...

Mue 19.03.2008 21:34
Tere.
Mul on nn.taanduvad igemed ja hambakanal või -kael paistab.Nüüd tunnen,et ka eriti kaks alumist hammast loksuvad.Kas see on nüüd sedasi,et kukuvadki ära????Mis ma teha saan??Olen aastaid ainult Paradontaxiga pestnud hambaid.
Kommentaarid: [2]
Dr Marek Vink 25.03.2008 18:11
Eelkõige saan soovitada hambaarsti vastuvõtule pöörduda, kes probleemi põhjused välja selgitaks ja kõrvaldaks.

Kui probleemiks liigtugev harjamine, siis tuleks mootoriga pehme hambahari valida.

Kui põhjuseks igemealuse hambakivi põhjustatud hambatugikudede põletik, siis tuleks need bakterid igemetaskust elimineerida..

Kui hammaste liikumise põhjus on ülekoormus, siis tuleks hambad hambumuses tasakaalustada ja vajadusel lahastada..
Mue 28.03.2008 21:48
Tere jälle.
Mis tähendab elimineerida ja lahastama ning kas see on valuline ja kallis töö hambaarsti poolt?Kardan hirmsasti,veel hullemini kardan,et hambad suust kukuvad.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster