NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Hambad siiski valgeks

aikala 21.02.2008 10:47

0 Tere! Käisin veebruari keskel Biolase kliinikus hambaid valgendamas. Tulemus oli A3-A1.Tulemus A1 peaks olema valgeim tulemus. Siiski tunnen, et olen oodanud valgendamiselt enamat. Hambad on kyll "puhtamad",ja natukene valgemad kui enne...aga. Lugesin Teie vastuseid kommentaaridele,et vahel ei muutugi esimesel valgendamisel hambad valgeks ja et kaks nädalat peale esimest valgendamist tehtud uus protseduur annab suurepäraseid tulemusi.
Lihtsalt tundub, et pole pealtnäha mingit "ahaa-efekti" valgendamise järel. 4000 krooni on siiski selline summa,et "natukene" valgemad hambad ei rahulda. Kysingi nyyd, kui moistlik on tulla kordusvalgendamisele ja kuidas selline rynnak mojub mu hammastele?
Ette tänades: Tiina
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 21.02.2008 13:17
Hambad "kosuvad" valgendusprotseduurist umbes kahe ööpäevaga. Siiski tasub valgeduste vahel pidada pausi vähemalt kaks nädalat. Üldine soovitus on mitte valgendada tihedamini kui kord kvartalis..

Valgendusprotseduuri tulemus on väga individuaalne. Kogemuse põhjal võibki väita, et kõige raskemini on "ahhaa" tulemus saavutatav just nn keskmise A3 värvitooni puhul. Korduvale valgendusprotseduurile "alluvad" hambad tavaliselt paremini..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster