NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

mure oma järglase hammaste pärast!?

stuffy 12.02.2008 09:25
tytar 3 aastane, aga hambad on jubeduste tipp suus. peseme igal hommikul ja õhtul, ka päevasel ajal kui laps pole lasteaias. aga yhel öösel kukkus tibu voodist maha ja avastasin et yks hammas suus nii et pool murdund aga konts sees. ja yleyldse hambad on pruunid , nagu oleks mustusekatt meeletu peal just esimestel hammastel, tagumised on kõik puhtad. lähemalt vaadates nagu selle tumeda joone pealt mis jookseb hamba pealt läbi, hakkaks hammas kohe kohe murduma. mis teha selle katkise hambaga v on see piimakatel norm nähe.. v kas peaks pöörduma hambaarsti juurde? tartus kysisin nõu, öeldi et oh need hambad ju kukuvad iseenesest välja ja kui uus hammas asemele kasvab , siis arsti juurde nõu kysima ja siis õpetatakse mida kuidas hooldada. et rahuneda kuni uued hambad vahetuvad.
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 21.02.2008 13:06
Kirjeldus vastab lutipudelikaariese kliinilisele pildile. Kindlasti tuleks infektsioon kuidagi kontrolli alla saada, kuna lahtistest põletikukolletest levib see sülje vahendusel edasi tervetele hammastele ja keskkonda lähikondlastele. Tõenäoliselt hambaarsti toolis nii väike patsient (ilma üldnarkoosita) midagi teha ei luba, aga tasapis proovida võib..

Aga kunagi pole hilja kontrolli alla võtta haiguse põhjused. Ehk siis toitumisharjumused tuleks saada hammastele sõbralikuks. Kindlad toidukorrad, mille vahepeal satuks suhu ainult vesi ja magusasöömise piiramine ainult ühele päevale nädalas, on jõukohased kohale...


Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster