NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Klambrid...

Sun-Shine 10.02.2008 22:38

0 Nii,mul on klambrid olnud juba tükk aega ja kandmis aeg oleks juba ammu läbi ,aga hambad ei jää sirgeks vms , ainult siis kui ma neid öösel kannan ja siis ühe päeva on ilusad , järgmised päevad lähevad hambad jälle ette. Miks hambad ei jää nii nagu nad algul on ?Kas ma jäängi neid kandma,et iga uus päev oleks ilusad ?:(
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 21.02.2008 12:56
See et hambad üritavad ortodontilise ravi ajal/järel minna asendisse, mis nende jaoks aastaid loomulik olnud, on igati normaalne...

Uude asendisse kinnistamiseks tulebki kanda retentsiooniplaati või kinnitatakase hammaste tagaküljele hambaid kindlas asendis hoidev traat.

Tavaliselt tuleb retentsiooniaparaati kanda mitu aastat ja mõnel juhul kogu elu..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster