NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Tursunud esiigemed

Margit26 29.01.2008 23:10
Umbes aasta tagasi märkasin, et mu alumised ja ülemised igemed on esihammaste juures paistes. Ei mingit valu, see ei sega mind kuidagi. Kuid see ei ole siiski normaalne. Olen mitme hambaarsti juures käinud. Nad on hambakivi eemaldanud ja õpetanud õiget harjamistehnikat, soovitanud hambaniiti ja vahede harja ja suuvett. Ma hooldan hambaid nii nagu vaja, kuid erilisi muutusi ei ole. Üle aasta tagasi lasin täita ülemiste esihammaste vahesid. Kas see võib olla sellest ja kas see mõjub siis ka alumistele igemetele? Teisena kahtlustan rasedusvastaseid pille, mida kasutan. Mida teie sajast arvate?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 04.02.2008 12:02
Igemeturse on põletikunäht. Põletikku põhjustavad igemetaskus pesitsevad mikroobid. Bakteritele pakuvad muuhulgas elupaika viimistlemata täidise servad.

Saan soovitada pöörduda mõne teise hambaarsti poole, kes suudaks diagnoosida põletiku põhjuse ja selle elimineerida..

Rasedusvastased pillid põletikku ei põhjusta.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster