NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

hambaarsti "foobia"

aweq 26.01.2008 23:41
Nimelt mure järgmine. Abikaasal on hirm hambaarsti ees- mitte lihtsalt hirm vaid kui sellel teemal juttu tuleb siis on ta päast mitu tundi mossis ja ta keldub minemast hambaarstile. Isegi röntgenisse ei julge ta minna. Olukord ta hammastega on aga kehva- igemed veritsevad ja loomulikult ka halb hingeõhk ja arvatavasti ka augud. Kahjuks tal hambad ei valuta, et see sunniks teda minema. Ja küsimus sellest, et kas sellisest hirmust on kuidagi võimalik üle saada. Ei tea kui mingit rahustit anda, kas siis julgeks vähemalt pildi lasta teha, kui hambaarstile suud avada ei julge. Pilt peaks ka ju näitama mingi olukorra suus?
Ma ei oska teda kuidagi aidata:(
Ta küll kasutab mingit looduslikku hambapastat ja suuvett, aga ega see ju ei ravi põhjust. Ise kardan ka hambaarsti ja seepärast käin korralikult, et ei tekiks auke ja valu põhjuseid, aga tal juba olukord nii kehva.
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 27.01.2008 17:42
Sellise tugeva hambaarstifoobia ravimine kuulub psühhiaatria valdkonda. Kindlasti on võimalik rahustitega olukorda veidi leevendada, kuid hambaid ilma üldnarkoosita tõenäoliselt ravida ei õnnestu.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster