NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

hingeõhk on halb...

Crazyy 26.01.2008 21:41
mul on sellin emure, et mu hingeõhk on halb ning ei julge enam inimeste näe lähedal eriti rääkida, suudlemisest siis rääkimata. algul ei saanudki aru, et midagi viga oleks, aga siis ütles ema ühel päeval et mul suus haiseb. ja siis paari nädala pärast tundsin ise ka, et suust tulkeb paha haisu ja ka suus on selline paha maitse, kuigi pesen iga päev kaks korda hambaid ning ka hambaarst on öelnud, et kõik on korras olnud selle koha pealt, et hambad on korras jne. pealegi, ei veritse mul igemed ka, et sellest ei saa see probleem tekkinud olla. mida ma peaksin siis ette võtma ja mis mul tegelikult üldse viga on, et hingeõhk on paha?

ette tänades, Lallu:)
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 27.01.2008 17:54
Halva hingeõhu põhjustajaid võib olla palju. Kui põhjus peitub suuõõnes, siis on põhjustajaks igemetaskutes ja keele pinnal pesitsevad anaeroobsed mikroorganismid. Sellise olukorra diagnoosimise ja ravimisega tegeleb hambaarst. Kui suuõõnes on kõik korras, siis tuleks pöörduda perearsti poole, kes siis vastavalt suunab
gastroenteroloogi, pulmonoloogi, otorinolarüngoloogi või muu spetsialisti poole...

Aga ikkagi soovitan alustada (igemehaigustele spetsialiseerunud) hambaarstist..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster