NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

imelik lohk

littlechick 11.01.2008 00:33

0 mul jälle tarkusehamba kohjta üks küsimus. nimelt õnneks kasvas see mul nüüd ilusti ära ja ei pe enam seda valu taluma. aga mul selline küsimus, et mul tarusehammas suhuvaadates paremal poolt kasva nagu agus kuidagi, et see kust kus hammas ära lõppeb tagant seal selline vahe nagu sees. ma loodan et saate aru mida ma mõtlen.

äkki oskate aravat mis see olla võib, ja kas see on normaalne?
Kommentaarid: [2]
littlechick 13.01.2008 14:29

0 mul jälle tarkusehamba kohta üks küsimus. nimelt õnneks kasvas see mul nüüd ilusti ära ja ei pea enam seda valu taluma. aga mul selline küsimus, et mul tarkusehammas suhuvaadates paremal poolt kasvab nagu agus kuidagi, et see kust kus hammas ära lõppeb tagant seal selline vahe nagu sees. ma loodan et saate aru mida ma mõtlen.

äkki oskate aravat mis see olla võib, ja kas see on normaalne?
Dr Marek Vink 17.01.2008 13:27
Tõenäoliselt on tarkusehambale kaarel lihtsalt vähe ruumi. Raviks on ikkagi põhjuse ehk siis rudimentaarse tarkusehamba eemaldamine.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster