NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

breketid:D

Gezzu 01.12.2007 09:34
mul ülemised hambad liiga ees ja rikub naeratust tahaksin panna endale breketid aga lugesin ühte kommentaari kus inimene ütles et tal läks 12 tuhhi maksma:*
see naq veits kallis ja mul ei olex seda raha tagataskust välja võtta!!!kas naq mingit odavamat varianti ka on???ja kui kaua muidu breketid olema peaksid?
Kommentaarid: [4]
Dr Marek Vink 01.12.2007 15:52
Tõenäoliselt ilma breketiteta hakkama ei saa..
Aga tuleks käia ortodontiakeskuses konsultatsioonis, kus arst koostab täpse raviplaani ja kalkuleerib maksumuse. Kui ainult ühe lõualuu hambad ravi vajavad, siis võib maksumus vastavalt väiksem olla.
kriczu 05.12.2007 20:59
tore hirmutamine küll ütleks ju.. 12 tuhhi oleneb mis probleem sul hammastega on..minule pandi ka ülemistele hammastele breketid ja ei läinud viite tuhhigi maksma..kuigi see hooldus maksab ka mida sa iga kord maksad kui sa ortodondi juures käid..mulle pandi breketid pärnu hambapolikliinikus..ja soovitan sulgi sinna minna..või kui elad kaugel pärnust siis soovitan sul uurida palju umbes maksma läheb..ortodont ütleb sulle ma loodan.
Gezzu 30.01.2008 10:57
ma elan männikul ja see on pärnust väga kaugel:Daga aitähh vastuste eest minu küsimustele:D:D
beta 22.02.2008 20:59
tahtsin küsida , et kui on keeleneet , kas siis segaks see breketite panemist või mingi et kas keeleneediga tohib üldse neid panna ? :)

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster