NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Igeme taandumine:(

Merit24 22.11.2007 11:50
Tere!
Minu mure seisneb selles, et kunagi pesin liiga kõvasti oma hambaid ja ühe hamba ige on hamba pealt natuke kõrgemale läinud ja nüüd on hammas hästi tundlik absoluutselt kõigele, eriti külmale:( Ühe hambaarsti juures öeldi mulle, et veel ei ole põhjust muretseda, et nad ei tahaks hakata seda mingil moel parandama, aga siiski jube ebameeldiv on....olen kasutanud ka neid tundlikuse vastu aitavaid hamabapsatasid, aitavad kyll, kuid siiski tahaks et hammas ise oleks ka terve:) Mida soovitaksite?
Kommentaarid: [3]
Dr Marek Vink 28.11.2007 16:36
Kõige tähtsam, et probleemi põhjused kontrolli all oleks. Kui vältida liigkõva harjaga liigkõva harjamist peale happelisi toidukordi, siis peaks hambakaela tundlikkus ise vähenema. Mineraliseerimisele aitavad kaasa fluoriidipreparaadid (kodus h.pasta suus hoidmine või vastuvõtul asetatav lakk).
Vajadusel võib hambaarst asetada hambakaelale täidise või kirurgiliselt tõsta iget sobivale kõrgusele. Pehmekoeprotseduur võib vajada limaskesta siirdamist (tavaliselt suulaest).
Merit24 04.12.2007 08:55
Aitäh!!!
Mannike 27 18.03.2008 08:13
Tere.
Mul ka probleem taanduvate igemetega.Mul kaks alumist hammast liiguvad-loksuvad.Kas tõesti kukuvad ära ühel päeval?Mis teha annaks??

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster