NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

hammaste väljatõmbamine

Eda5 03.11.2007 12:29
käisin hambaarsti ja ta leidis tarkusehambast augu.tegi esimesel korral süsti ja pani prooviplommi.väljatõmmata ei saanud kuna hammas alles kasvas.mul läks süstist enamvähem pilt taskusse. kui teist korda läksin,hakkas prooviplommi ära võtma, läks mul jälle pilt enamvähem taskusse.kui kunagi vaja hambaid vaja välja tõmmata,kas kuskil tehakse seda narkoosiga?ma ei kannata seda puurimist ja sorkimist missest,et tuimestus on.kardan,et minestan ära.
Kommentaarid: [4]
Eda5 03.11.2007 12:32
ja kui tehakse narkoosiga seda,siis kui palju see narkoos võib umbes maksta ja hea oleks kui tartus seda teha saab.
Dr Marek Vink 06.11.2007 19:45
Tartus tegeleb üldanesteesias hambaraviteenuse osutamisega Stigma erakliinik Pikk 14.
ketukyyned 24.03.2009 18:00

0 kas sellist narkoosi tallinnas ei tehta?
Kri$tina 10.10.2009 23:37
Tallinnas tehakse Sütiste teel Näo ja lõualuu kirurgia keskuses.
Narkoosi hind paar aastat tagasi oli 4500.- kui õigesti mäletan.
Mina käisin seal. Vaja oli 1 tarkusehammas välja tõmmata, mis ei kasvanud korralikult välja vaid jäi kõrval oleva taha kinni.
Kuna kartsin ka tõmbamist, nagu tuld, organiseerisin omale narkoosi enne, kui valutama hakkab ja robustselt süstiga välja oleks tõmmatud
Lasin narkoosi all kõik 4 tarkusehammast korraga eemaldada. Teised olid küll terved ja ilusasti välja kasvanud, aga kuna reaalselt neid nagunii vaja ei lähe, siis säästsin end edasistest jamadest tarkusehammastega.
Elu parim otsus, ei mingit haavavalu ega närvikulu ja arve oli ~6500.- Juba järgmisel päeval sõin kõike enda paistes lõugadega. Lihtsalt närisin pigem esihammastega.
Kellel rahast kahju ei ole, siis soovitan soojalt. Endale ei jää tereks eluks mingit halba mälestust kummitama.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster