NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

hamba vahe

margitt 13.10.2007 14:16
mul on kahe esihamba vahel vahe ja tahaks selle ära kaotada, kas oleks võimalik breketitega seda ära kaotada?
Kommentaarid: [3]
Dr Marek Vink 15.10.2007 10:38
Põhimõtteliselt on võimalik. Teinekord on mõistlikum ja kiirem viis see täidismaterjaliga täita.
Konkreetses olukorras optimaalse raviskeemi väljatöötamiseks tuleks pöörduda hambaarsti vastuvõtule.
oujeesh 20.08.2008 19:38

0 mul on ka kahe esihamba vahel vahe ja tahaksin sellest lahti saada,
kui palju see täitematerjal umbes maksma läheb ? või siis oleneb see hambavahe suurusest? aga seeeest ma kardan täita seda maetjraliga kuna äkki see laguneb ära või mis iganes :(
Elllu 09.09.2008 20:52

0 mul on kahe esihamba vahel vahe , sooviks sellest vabaneda . Tagant on mul veel tulemata 2 ülalt ja 2 alt samast kohast hammast. Kas breketeid / hambaklambreid võib panna , kui on veel piimahambad ? .
kui palju maksaks need ?

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster