NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

kas pillide ajal saavad päevad olla?

karmly 10.04.2007 17:32
olen kasutanud kolm kuud yasminelle pille, esimesel kuus esimestel nädalatel oli väga vähest vaheveritsust aga muidu oli kõik ok. aga nüüd kui võtta oli kolmanda kuu kaks viimast tabletti hakkas vert tulema. need ei tohiks ju päevad olla? aga näevad välja küll nii..oskab keegi äkki aidata millest see tuleb, mees arvas et äkki tema rebestas seal midagi, aga mina ei usu, valus ju ei ole..
Kommentaarid: [2]
flicha 11.04.2007 08:23

0 alguse asi ehk, aga võid ju teha südamerahuks rasedustesti.
Dr. Liis Kriisa 23.05.2007 19:59
Kui olete pille kasutanud õigesti, pole unustanud, siis peaks menstruatsiooni taoline veritsus algama pilli vabadel päevadel. Ärge veidi varem tekkinud veritsuse pärast muretsege ja pillide kasutamist katki jätke. Kui ka järgmine kuu esineb veritsus varem, pöörduge naistearstile.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster