NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

tampoon...miks??

krissu 26.03.2007 15:41
tere

kasutasin võistlustel tampooni aplikaatoriga.
noh panin nii et kui välimine toru jõudis nagu sinna nahani siis lükkasin teise toru siee ja sai nagu tampoon paigaldatud.kõndides ja nii ei tundnud ka tampooni,kuid siis mõne aja pärast tuli ikkagi verd läbi ,kuid õnneks oli mul pesukaitsegi olemas..!
miks see nii juhtus ja mis põhjusels see võis juhtuda,sest tampoon ei saanud ju kohe täis saada??

ette tänades
Kommentaarid: [4]
flicha 27.03.2007 14:54

0 ei tea miks, aga kasuta tampooni ikka edasi :)
5unny5hine 27.05.2007 19:56
kui noorelt v6ib tampoone kasutama hakata?
flicha 07.06.2007 09:28

0 tampoone saab kasutada ka süütult. Nii et kui päevad hakkavad, siis võib juba kasutada. Aga võiksid kasutada light tampoone (väiksemaid). Ära öösel kasuta. Ja tampoone peab vahetama nii 4 tunni pärast.
Johanna 23.06.2007 15:16
Ära muretse, vahel ikka juhtub selliseid asju. Sel puhul ongi pesukaitse abiks plekkide vastu. Tampoon on mu meelest palju mugavam kui hügieeniside.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster