NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

yarina tabl. tagajärjed

Gia 21.03.2007 12:54

0 Tere!
praegu probleem on mul selles,et keha ikka veel taastub pillidest(lõpetasin pillide võtmise oktoobris).Algul polnud 2kuud päevi,aga nüüd need lõpuks algasid.Kuid mis on minu jaoks suurem probleem,on see,et tuleb kohutavalt palju juukseid ära.Olen kasutanud kalleid ampulle ja spets.shampoone-aga ei midagi.juuksur ütles et see on stress.ei ole.mina tean et see on hormonaalsetest häiretest.Aga langus on suur ja lõppu ei paista.alustasin merz tablettidega,mis pidid juustele hästi mõjuma.
On mingit kiiret soovitust ehk kuidas langust lõpetada?Kiilaks jääda ma ei tahaks!Aga sinna poole asi läheb..
Kommentaarid: [1]
flicha 21.03.2007 13:16

0 Nagu siit näha, naistearst ei vasta. Aga minu soovitus: pöördu apteeki proviisori poole ja uuri temalt (ka ju meditsiini haridusega inimene), merz jääb ehk lahjaks, proovi Vivicali. Ja kui tahad netist vastust, siis esita küsimus www.kliinik.ee, sealt saad ka vastuse.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster