NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

tampoon

krissu 19.03.2007 21:00
tere

kas v'ib päevade ajal kanda nii tampooni kui sidet korraga,et kas selle tagajärjel ei jhtu midagi hullu?
Kui neid oos kanda,kas sellest ei teki toksilise soki sündroomi??

loodan et vastate
ette tänades
Kommentaarid: [1]
flicha 20.03.2007 10:37

0 ei usu et tekib. Kui tekib, siis ainult tampoonist juba. Kas oled enne tampooni kasutanud? Miks sa tunned, et vajad veel lisakaitset sideme näol? Kui on suurema voolusega päev, kanna nt pigem pesukaitset sideme asemel lisaks. Aga sul ei hakka läbi tulema, kui tampooni nii 3 -4 tunni tagant vahetad ja kui suurem voolus, siis kasuta ka suurema imavusega tampoonu ja lõpupäevadel light tampooni.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster