NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Mure!!!!!

karoliine 17.03.2007 23:08
mul selline mure ma olen viimasel ajal hakkanud jube vähe sööma (1-2 korda päevas)ja kui ma veitc rohkem söön siiis läheb süda pahax(tahax oksendama minna)kas keegi oskab öelda milles probleem!!!
Kommentaarid: [4]
sun 18.03.2007 11:01
kui isu pole siis pole... vahel ongi parem ju vähe süüa. küll see isu tagasi tuleb...ja kui ei tule siis mine arsti juurde kontrolli
sun 18.03.2007 11:19
kui isu pole siis pole... vahel ongi parem ju vähe süüa. küll see isu tagasi tuleb...ja kui ei tule siis mine arsti juurde kontrolli
karoliine 18.03.2007 11:54
aga ma kaalun jube vähe.mis arsti juurde muidu.
flicha 18.03.2007 12:57

0 perearsti juurde, ka steevad proove igaks juhuks, võibolla mingi terviserike. Võta vitamiine ka, sa ei saa ju toiduga vajalikke aineid kätte.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster