NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

mures

mummi 15.03.2007 14:29
Kunagi aastate eest kadusid mul peale mehest lahkuminekut päevad ära ja arstid nägid kurja vaeva, et neid tablettidega esile kutsuda. Nüüd söön neid vastu tahtmist juba oma 3-4 aastat. Võtsin ka kaalus tublisti juurde ja olen oma välimuse pärast seetõttu õnnetu. Ma ei sööks neid tablette kui arst neid süüa ei käsiks. Ma tahaks neist nii väga loobuda ... Kas on mingi võimalus?
Kommentaarid: [1]
flicha 17.03.2007 20:22

0 mis tablette? Aga arvan, et siit sa vastust ei saa. Mine arsti (uue arsti nt)vastuvõtule ja küsi siis või www.kliinik.ee

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster