NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

naistearst

kädi 14.03.2007 22:53
tere
ma pole kordagi veel naistearsti juures käinud,pole nagu vajadust olnud ja ega kardan ka minna.Tahaks teada kuidas ja mis see käik sinna endast kujutab?Kas on see ebameeldiv,valus voi mitte midagi sellist?
ette tänades
Kommentaarid: [1]
flicha 15.03.2007 13:15

0 Naistearstile peaks minema siis, kui hakkad suguelu elama või on sul kaebusi. Soovitan sul minna noortenõustamiskekusesse (oleneb muiudgi linnast, kus sa elad). Seal on sellised voldikud, klus saad lugeda arstikülastuse kohta. Vaata ka www.amor.ee seal on ka ehk infot.
Kui sa lähed naistearsti juurde, siis läbivaatus pole kohustuslik, kui sa seda ei soovi. See pole midagi hullu tegelt, pead olema lõdvestunud.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster