NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

kui tihti??

typsik 24.02.2007 12:41
mul on tekkinud selline küsimus, et kui tihti peaks oma intiimpiirkonda pesema ja millega??
Kommentaarid: [3]
flicha 26.02.2007 11:42

0 eks ikka iga päev, nt õhtuti enne magamaminekut. Ja pese intiimpesugeeliga, nt apteegist saad. Või siis tavalise veega, aga mitte iga päev dushigeeliga.
Kessukas 02.05.2007 17:56
miks mitte pesta dussigeeliga ?
astrid 02.05.2007 18:11
Dushigeeliga sellepärast mitte, kuna see on õrna intiimpiirkonna jaoks liialt tugeva toimega, mis nt sügelust tekitada võib. Intiimpesugeelide pH tase aga ei ärrita nahka.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster