NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Suur segadus naistearsti ja pillide ja muuga

pillow 05.02.2007 14:09
Tere,

Mul on nimelt selline probleem, et päevad käivad väga väga ebaregulaarselt ja eriti viimasel ajal jäävad päris tihti üldse ära (rasedustestid on tehtud ja negatiivsed). Hakkasin pille (Jeanine) kasutama umbes 4 aastat tagasi, esialgu umbes aasta-poolteist oli kõik korras ja väga regulaarne nagu pidi. Siis aga hakkas see jama pihta. Päevad jäid ära, siis jälle tulid, vahel tulid suvalisel ajal jne. Vahetasin pille pool aastat tagasi Logesti vastu arsti soovitusel, aga olukord jäi samaks. Arst tundus juba päris kuri mu peale olevat, sest arvas, et pillide võtmise korral ei saa see võimalik olla, et jäävad ära või on ebaregulaarsed. Tunnen ennast juba päris halvasti selle pärast.
Äkki ma võtan neid pille valesti. Mu esimene arst ütles, et ei pea võtma täpselt kellaajaliselt neid, effekt jääb ikka samaks, peaasi, et igapäev võtad ilusti. Äkki ta eksis ja ma peaks ikka kellaajaliselt võtma, ma ei oska enam muud midagi mõelda. Praegune arst oli nõutu ja arvas,et võiks hormonaaluuringud teha. Mis teie arvate,milles asi võiks olla?
Kommentaarid: [2]
Dr.Reet Küüts 05.02.2007 20:54
Pille tuleks võtta iga 24 tunni järgi.Alati on soovitav karbis olev juhend läbi lugeda.Kui siis ka tekib veritsusi tükli vältel siis tuleks edasi uurida või vahetada pillid.
flicha 06.02.2007 17:22

0 iga enamvähem samal kellaajal tuleks võtta, tunnike siia sinna ei tee vast midagi, kes ikka minuti täpusega saab võtta.
Hmm..aga võibolla sulle ei sobi pillid.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster