NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

alustasin pillidega

helina321 31.01.2007 21:05
ma hakkasin pille võtma ja nüüd on tabletivaba perjood.Terve päeva jooksul on ainult paar tilka tulnud ja needki on imelikud pruunikad(enne tablette oli esimesel päeval VÄGA suur voolus).
Kuid probleem on selles et olin haige ja ma oksendasin paar päeva tagasi. Nüüd lugesin infolehelt et kui Alustan tablettitega ja 3. nädalal on kõht lahti/oksendan siis tuleks kohe sellest päevast alustada tab. vaba perjoodiga või alustada uut pakki...ma ei teinud ju kumbagi. Mis ma nüüd teen??
Kommentaarid: [1]
Dr.Reet Küüts 05.02.2007 20:35
Tablettide järgselt on alati päevad väiksema vereeritusega.Tuleks teha nädalane vahe ja alustada uut tabletitsüklit.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster